Цього року в Миколаєві відновлять багатоквартирний будинок на Крилова, що постраждав від російських обстрілів


У Миколаєві тривають роботи з відновлення пошкоджених російськими обстрілами будинків. У багатоповерхівці на вулиці Крилова, вже розпочали ремонтні роботи, які планують завершити до кінця року. Після цього мешканці зможуть повернутися до своїх квартир.

Про це розповів заступник директора - начальник управління планування та тендерно-договірної роботи департаменту ЖКГ Артем Сапожник.

Технічне обстеження одного з пошкоджених будинків на вулиці Крилова показало, що його можна відновити шляхом капітального ремонту. Департамент ЖКГ замовив проєктно-кошторисну документацію та провів процедуру закупівлі. Після чого підрядник приступив до виконання ремонтних робіт.

"У першу чергу підрядник приступив до робіт з ремонту покрівлі - вона є одним з найбільш пошкоджених елементів в цьому будинку. На сьогоднішній день вже близько 60% робіт виконано. Плануємо до настання дощів завершити покрівлю. Паралельно виконуємо роботи з посилення монтажу міжкімнатних та міжквартирних плит перекриття безпосередньо в квартирах, які зазнали найбільших пошкоджень. Термін виконання робіт - по листопад поточного року", - пояснив Артем Сапожник.

Нагадаємо, що подібні відновлювальні роботи тривають і в будинку на Адміральській. Наразі будівельники демонтують пошкоджені елементи, після чого відбудують жителям квартири.

Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project