На Миколаївщині привітали освітян з їх професійним святом


У четвер, 28 вересня, в Миколаєві з нагоди Дня працівників освіти України відбулися урочистості.

У заході взяли участь начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та його заступник Олександр Трайтлі, депутат Миколаївської обласної ради Володимир Погадаєв, директорка департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА Алла Веліховська, заступник голови Миколаївської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Володимир Горощенко, голова постійної комісії з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім'ї і спорту, культури та духовності Миколаївської обласної ради Євген Горбуров, ветерани праці та колишні працівники департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА.

У своїй промові Віталій Кім зазначив, що формування особистості змалечку залежить від її виховання. Своєю чергою ефективність виховання залежить від спрямованих на дитину педагогічних впливів. Тому праця наших педагогів є запорукою формування сильної та гідної нації.

«Дуже прошу докласти максимальних зусиль задля передачі власного досвіду, умінь та навичок нашим дітям. Вони - наше майбутнє, а наше завдання - зробити так, щоб воно було у надійних руках. Дякую вам за всі ваші зусилля, працю та силу. Вітаю зі святом» - додав начальник ОВА.

Також, у рамках заходу відбулась церемонія нагородження освітян почесними грамотами начальника Миколаївської ОВА та Миколаївської обласної ради, нагрудними знаками Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський» та «Відмінник освіти», грамотами, почесними грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України, почесними грамотами Центрального та обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, а також приємними подарунками для юних педагогів.


Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project