У Миколаєві відновлюють житловий будинок на Адміральській, який був пошкоджений російськими обстрілами


У житловому будинку на вул. Адміральській тривають відновлювальні роботи. Наразі будівельники демонтують пошкоджені конструкції на рівні 5 та 4 поверхів. Після цього житло відбудують.

Про це розповів заступник директора - начальник управління планування та тендерно-договірної роботи департаменту ЖКГ Артем Сапожник.

Технічне обстеження будинку показало, що в одному під’їзді потрібно демонтувати пошкоджені конструкції на рівні 5 та 4 поверхів.

"Департамент ЖКГ замовив виготовлення проектно-кошторисної документації. Ми отримали проект з експертизою та провели процедуру закупівлі. Зараз підрядна організація вже розпочала виконувати роботи. Це в нас капітальний ремонт із відновленням аварійних конструкцій. Це фактично відновлення конструктивних елементів будинку - до того стану, який він мав до пошкодження", - пояснює Артем Сапожник.

Після відновлення будинку, жителі зможуть повернутись у свої квартири.

Подібні роботи зараз тривають у ще трьох багатоповерхових будинках Миколаєва. Паралельно з цим департамент ЖКГ міської ради проводить і ремонт покрівель, пошкоджених обстрілами. Наразі із 267 покрівель у багатоповерхівках, вже відновлено 204. Це і капітальний ремонт, де були пошкоджені конструкції, і поточний, де достатньо було замінити покриття. Зараз в роботі - 16 покрівель.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project