У Миколаєві відбулася зустріч з усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками та батьками-вихователями


Цьогоріч вперше в Україні День усиновлення відзначався 17 вересня. З цієї нагоди у понеділок, 18 вересня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім зустрівся з усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками та батьками-вихователями.

Також до зустрічі долучилися заступник начальника Миколаївської ОВА Олександр Трайтлі та начальник служби у справах дітей Миколаївської ОВА Ірина Пономарьова.

В цей час для дітей Миколаївським обласним Товариством «Червоний Хрест» були організовані розважальні заходи та майстер-класи, а кожна родина отримала подарунки від UNICEF.

Віталій Кім подякував присутнім за те, що вони піклуються про дітей, які опинилися у різних життєвих обставинах.

«Щиро дякую за те, що ви це робите. Терпіння вам та наснаги. Ми зі свого боку будемо продовжувати допомагати й підтримувати вас», – сказав він.

Зазначимо, що протягом 2023 року в області усиновлено 22 дитини. Створено два дитячих будинки сімейного типу, в які влаштовано 30 дітей відповідних категорій, та чотири прийомні сім’ї, в які влаштовано 21 дитину.

Всього в області функціонує 42 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 292 дитини, та 116 прийомних сімей, де 242 дитини. Загалом у сім’ях опікунів та піклувальників виховується 1772 дитини.