До Дня Миколаєва у Каштановому сквері відбувся святковий концерт


У День міста Миколаєва, 9 вересня, в Каштановому сквері відбувся святковий концерт. Свою творчість мешканцям та гостям міста дарували зведений оркестр ГУНП у Миколаївській області та ансамбль “Південний патруль”.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Глядачів на концерті зібралось чимало, вони охоче підспівували відомим пісням та оплесками підтримували виконавців.

Привітав містян зі святом і мер Миколаєва Олександр Сєнкевич. Він подякував українським захисникам і захисницям за можливість відзначати цей день та миколаївцям за незламність.

«Вже другий рік поспіль ми не святкуємо масштабно День міста. Цьому головна причина - війна в Україні. Але це не означає, що ми не можемо зібратися і трошки привітати один одного. Я хотів би подякувати ЗСУ за те, що вони дають нам можливість сьогодні, хоч і у воєнний час, але відчувати себе у мирі в Миколаєві. Звичайно, у миколаївців є багато проблем: з водою, освітленням. Але я впевнений, що ми все це переживемо і відновимо та обов'язково зробимо ще краще, ніж було до війни», - сказав мер.

Під час заходу відбулося урочисте нагородження волонтерських команд, які працюють у Миколаєві: будівельного батальону «Добробат» та Гуманітарного штабу «Центру підтримки бізнесу та економічного розвитку».

Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project