У Миколаєві юний художник Космо-Макс представив виставку своїх картин


Напередодні Дня рятувальника до Миколаєва завітав юний художник, який має розлад аутичного спектра Максим Боровченко, більш відомий як Космо-Макс. З мамою Оксаною привіз картини, які створював протягом трьох років. Його виставка проходила під гаслом «Тим, хто швидше за світло. Тим, хто рятує життя».

Також Максим провів майстеркласи у своїй техніці малювання акриловими барвами на чорному картоні для юних миколаївців.

Захід підтримали представники органів влади, освітяни, родини з дітьми з особливими потребами та миколаївці, які прийшли познайомились із юним та талановитим Максимом.

Перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов та начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Микола Панасенко подякували Максу за те, що він своєю творчістю й вчинками заряджає та надихає на Перемогу.

Після цього хлопець завітав до однієї із дитячої точок UNICEF Ukraine «Спільно», де разом із рятувальниками провів інтерактивний захід для дітей та їх батьків, а також майстерклас з малювання.

Зазначимо, що історію про юного та талановитого Максима Боровченка знають багато людей в різних країнах. Він родом із тимчасово окупованого Бердянська, та спочатку повномасштабного вторгнення російських військ у місто був вимушеним разом із мамою виїхати до Запоріжжя, де мешкають і сьогодні.

Популярність Космо-Макс «здобув» завдяки неймовірному таланту — він пише картини. У мирні часи свою творчість присвячував здебільшого темі космосу, звідки й взяв псевдонім.

Коли почалась війна, хлопець, який має розлад аутичного спектра, вирішив, що зробить все, що зможе, аби наші військові якнайшвидше звільнили і його рідний Бердянськ, і всю нашу Україну від російської навали. Відтоді творчість хлопця набула патріотичного забарвлення. Максим малює Збройні Сили України, а гроші, які отримує від продажу картин донатить військовим.

Частину полотен присвятив і роботі Героям без зброї — рятувальникам, адже у Запоріжжі потоваришував із вогнеборцями та дізнався про те, яка їх робота важлива та водночас небезпечна.

За інформацією Головне управління ДСНС України у Миколаївській області.


Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project