У Миколаєві перевірили дотримання правил благоустрою


У Миколаєві триває перевірка дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку. Рейди проводять фахівці районних адміністрацій.

Минулого тижня вони тривали у всіх районах Миколаєва: Корабельному, Інгульському, Центральному та Заводському.

Так, у Корабельному районі перевірили санітарний стан приватного сектору по вул. І.Франка, вул. Льотчиків, пров. Льотчиків, вул. Коцюбинського, вул. Літній, вул. Шепетова, вул. Польовій.

За результатами роботи на порушників складено 17 адміністративних протоколів. Надано 62 попередження домовласникам та проведено роз'яснювальну роботу щодо обов'язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

Також фахівці здійснили обстеження об’єктів торгівлі та сфери послуг. Перевірено 18 суб’єктів господарювання, які не мають договорів на вивіз ТПВ. У підсумку було надано 11 попереджень.

В Інгульському районі обстежили приватну забудову по вул. 6 Слобідській, Чайковського, пров. Чайковського. Мешканцям приватного сектору надано 18 повідомлень щодо необхідності укладання договорів на вивіз ТПВ.

Також було обстежено територію кінцевої зупинки пасажирських автобусів № 16. З диспетчером маршруту та з працівниками об’єктів торгівлі проведено роз’яснювальну роботу щодо необхідності встановлення урн для сміття біля входу до закладів та утримання прилеглих територій в задовільному санітарному стані.

На відповідальних осіб складено 6 адміністративних протоколів.

У Центральному районі рейд провели по вул.Соборній, вул. Нікольській та вул. Лягіна. Загалом перевірено 26 об'єктів. За результатами роботи на порушників складено 7 адміністративних протоколів.

Фахівці адміністрації Заводського району перевірки здійснили по вул. Нікольській, вул. Робочій, вул. Бузький бульвар, вул. 8 Березня, вул. Шосейній. За порушення правил благоустрою складено 8 адміністративних протоколів.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project