Судитимуть миколаївця за незаконне заволодіння автомобілем


Прокурором Очаківського відділу Миколаївської окружної прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Миколаєва за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом (ч. 3 ст. 289 КК України).

Слідством встановлено, що чоловік, перебуваючи у дружніх відносинах з власницею туристичного комплексу, яка у зв’язку з бойовими діями перебувала за межами України, та маючи можливість вільного доступу до території комплексу, незаконно заволодів її автомобілем «Mitsubishi Pajero».

Зловмисник, не маючи ключів від автомобіля, викликав евакуаційний автомобіль для перевезення транспортного засобу до Миколаєва, повідомивши неправдиву інформацію щодо права власності на автомобіль.

В подальшому, викрадений транспортний засіб з умисно зміненими реєстраційними номерами був доставлений до сервісного салону, де було виготовлено новий ключ. Після цього, обвинувачений продав авто, тим самим спричинивши потерпілій матеріальний збиток на загальну суму понад 430 тис грн.

За вказане кримінальне правопорушення законодавством передбачено покарання від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project