Не забудемо і не пробачимо: керівництво поліції Миколаївщини вшанували пам'ять правоохоронців, які загинули в боротьбі за незалежність


29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Серед героїв, які загинули в жорстокій боротьбі, багато правоохоронців.

Сьогодні начальник обласного главку поліції Сергій Шайхет та його заступники поклали квіти до Меморіалу загиблих правоохоронців, які під час виконання службових обов’язків полягли у боротьбі за мир і майбутнє нашої України, та вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

- Залишаючись вірними Присязі, сумлінно виконуючи свої службові та професійні обов’язки, вони віддали своє життя, захищаючи країну і громадян, забезпечуючи законність і правопорядок, виборюючи мирне майбутнє для нашої країни. Вони мали багато планів на життя, любили своїх рідних, з гордістю носили погони правоохоронця. Але війна забрала їхні життя. Схиляємо голови у пам’ять про тих, хто поліг у боротьбі з російським загарбником, - зазначив Сергій Шайхет.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project