У Миколаєві відбулися урочистості з нагоди 32-ї річниці проголошення незалежності України


У четвер, 24 серпня, на Миколаївщині відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

У заході взяли участь начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, перший заступник начальника Миколаївської ОВА Георгій Решетілов, заступники начальника Миколаївської ОВА Микола Марінов, Валентин Гайдаржи та Юрій Гранатуров, радники начальника Миколаївської ОВА Ігор Бурда та Вікторія Олійник, а також представники місцевого самоврядування.

Представники місцевої влади звернулися до присутніх з вітальним словом, наголосивши на тому, що це свято є символом найважливішого та найбажанішого здобутку українців – символом свободи та незалежності.

«Вітаю всіх присутніх з Днем Незалежності України! Так сталося, що другий рік поспіль ми відзначаємо це свято в умовах повномасштабної війни. Проте завдяки вам та вашій праці, ми з кожним днем впевнено рухаємось до нашої Перемоги. Тримаємо стрій! Всіх зі святом», - зазначив у своїй вітальній промові начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Також, у рамках заходу відбулася церемонія нагородження військовослужбовців, медиків, представників виконавчої влади, рятувальників, лісівників, залізничників та інших почесними відзнаками начальника Миколаївської обласної військової адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» III ступеня, почесними грамотами Миколаївської ОВА, подяками начальника Миколаївської ОВА, відзнаками Миколаївської обласної ради «Хрест Святого Миколая», почесними званнями «Заслужений працівник охорони здоров’я України».

Окрім того, цього дня, представники влади привітали зі святом працівників ГУ ДСНС України у Миколаївській області, вручивши їм грамоти Верховної Ради України, нагрудні знаки «Знак Пошани» та «За відвагу в надзвичайній ситуації». А також висловили їм вдячність за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в сфері цивільного захисту населення, мужність та відвагу, виявлені під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у період воєнного стану, а також високий професіоналізм.

Сьогодні Україна впевнено захищає свої інтереси на полі бою та на рівні міжнародних відносин. Це важливий історичний етап, коли ми в змозі назавжди зупинити замахи на наші суверенітет, права, свободи, життя та незалежність. Українці єдині навколо спільної мети - перемоги та звільнення територій. В єдності і є наша сила!
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project