138 дітей з Миколаєва відправили на відпочинок до Львівської області


У п'ятницю, 18 серпня, перша група дітей з Миколаєва відправилась на відпочинок до дитячого оздоровчого комплексу у Львівській області.

Безкоштовні путівки отримали 138 осіб. Це діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (відповідно до ст. 1 Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”). Насамперед, сироти та позбавлені батьківського піклування, діти захисників-учасників бойових дій, загиблих та зниклих безвісти воїнів, діти з багатодітних сімей, ВПО, талановиті і обдаровані та ін.

Начальниця служби у справах дітей міської ради Юлія Кравченко розповіла, що юні миколаївці відпочиватимуть два тижні. За результатами відкритих торгів переможцем став заклад вищої категорії, розташований в гірській місцевості Львівської області. Вимоги до учасників були сформовані відповідно до діючого законодавства України, в т.ч. щодо забезпечення належного укриття для діток. Вартість путівки включає перевезення до місця відпочинку, це покладено на заклад.

Цьогоріч на відпочинок дітей пільгових категорій в бюджеті Миколаєва передбачено 13,8 млн грн. Загалом за ці кошти планують придбати 871 путівку.

Додамо, що зважаючи на умови воєнного стану, в Миколаєві планують внести зміни в організацію відпочинку та оздоровлення дітей. На розгляд депутатів готують рішення про запровадження цілорічної оздоровчої кампанії, з урахуванням освітнього процесу.

У вересні та жовтні до дитячих таборів поїдуть чергові групи дітей. З міркувань безпеки вони відпочиватимуть лише в закладах вищої категорії з наявністю укриттів, що розташовані у карпатському регіоні.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project