Відновлення медзакладів, будівництво нової лікарні, візит міністра охорони здоров’я: Віталій Кім про медичну галузь в регіоні


Під час брифінгу в п'ятницю, 18 серпня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім розповів про актуальну ситуацію в системі охорони здоров’я області та міста.

Очільник області поінформував, що впродовж двох тижнів було пропрацьовано питання медичної реформи, приєднання лікарень, проблематики фінансування, якості та кількості послуг тощо.

«Дійшли згоди щодо стратегічного плану по якому будемо рухатися далі», - зазначив він.

Ще одна позитивна новина про яку розповів Віталій Кім, що під час робочої поїздки до Миколаївської області міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко повідомив, що є фінансування для двох стратегічних медичних закладів в області.

«Це обласна доросла та обласна дитяча лікарні. Це ті проєкти, які ми розробляли до війни. І вже наступного року плануємо проведення тендерів на роботи з будівництва», - додав він.

Також готуються проєкти по 13 зруйнованим та 154 пошкодженим медзакладам Миколаївщини для того, щоб подавати їх на МОЗ та отримувати відповідне фінансування.

Окрім цього, Віталій Кім додав, що казахська кампанія BI Group наразі розглядає можливість будівництва в Миколаєві нової лікарні.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project