У миколаївському зоопарку відкрили пам’ятну дошку полеглим на війні співробітникам


У п’ятницю, 18 серпня, у Миколаївському міському зоопарку урочисто відкрили пам’ятну дошку на честь співробітників, що загинули на фронті: Дмитра Рєзніка та Павла Шевченка.

На заході були присутні родичі, друзі та співробітники загиблих захисників, начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Любаров та директор зоопарку Володимир Топчій. Всі висловлювали слова пошани та щирої поваги, згадували професійні здобутки та людські якості захисників.

«Людина смертна, але інколи смерть приходить занадто рано. Те горе, яке є сьогодні в країні через війну, – це насамперед горе рідних, які втратили близьких людей на фронті. Однак є пам'ять і ми маємо пам’ятати. Місто, зоопарк, друзі та рідні будуть пам’ятати наших захисників. Я висловлюю подяку рідним загиблих, за те, що їх близькі взяли на себе відповідальність захищати нашу країну. Низький вам уклін та вічна пам'ять захисникам», - висловив співчуття Юрій Любаров.

Директор зоопарку Володимир Топчій подякував колегам з Асоціації зоопарків України та зоопарків Луцьку, Рівного, Черкас, які висловили підтримку та співчуття у листах. Також керівник зоопарку повідомив, що ще 10 співробітників наразі захищають Україну на фронті.

Дмитро Рєзнік (1985 р.н.) працював у зоопарку понад 15 років. Був висококваліфікованим працівником, відданим своїй роботі. Дуже любив тварин, постійно підвищував свою кваліфікацію, співпрацюючи зі спеціалістами багатьох зоопарків України. Брав участь в АТО. На четвертий день повномасштабної війни, 28 лютого 2022 року, пішов на фронт. Гідно виконував свій обов’язок і мужньо проявив себе у бою. Загинув 1 липня 2023 року під Херсоном.

Павло Шевченко (1982 р.н.) встиг пропрацювати у зоопарку всього декілька місяців, але за цей час зарекомендував себе старанним і наполегливим працівником, який уважно і дбайливо ставився до тварин. Був призваний захищати нашу державу та гідно виконував свій військовий обов’язок. Загинув Павло 2 липня 2023 року під Донецьком.


Джерело: mkrada.gov.ua
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project