Миколаївські поліцейські розшукали малолітню дівчинку


Повідомлення про те, що зникла дев’ятирічна дитина надійшло до відділення поліції № 3 Миколаївського районного управління вчора, 15 серпня, близько 21:00 від місцевого мешканця.

Зі слів заявника, його донька вдень пішла гуляти та не повернулася додому в звичайний час. Спочатку батьки самотужки намагалась знайти дитину, але згодом звернулися за допомогою до поліції.

На пошуки малолітньої негайно були задіяні співробітники сектору кримінальної поліції та слідчо-оперативна група відділення поліції № 3 МРУП, співробітники ювенальної превенції та оперативні служби обласного главку поліції, а також кінолог зі службовим собакою.

Упродовж декількох годин пошуків правоохоронці встановили місцезнаходження розшукуваної. Дитина перебувала у знайомих, до яких прийшла погратися, та з огляду на пізній час залишилася на ночівлю.

Правоохоронці провели з малолітньою та її батьками профілактичні бесіди, зосередивши увагу на негативних наслідках, до яких можуть призвести подібні дії.

Поліція вкотре закликає батьків пильно слідкувати за дітьми. Пояснювати їм як важливо повідомляти про своє місцезнаходження та самовільно не залишати сім'ю.

У разі зникнення дитини не гайте часу на самостійні пошуки, негайно звертайтесь до найближчого відділення поліції або телефонуйте на спецлінію 102.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project