Остерігайтесь шахраїв: правоохоронці провели роз’яснювальну роботу серед населення Миколаєва


Дільничні офіцери поліції продовжують проводити профілактичну роботу з громадянами з метою попередження шахрайських дій відносно них.

Поліцейські розповіли мешканцям обласного центру як уберегтися від злочинних схем аферистів та зберегти свої заощадження. Для обізнаності громадян співробітники поліції роздавали буклети та листівки, які містять інформацію щодо найпоширеніших шахрайських схем, а також поради як убезпечити себе від протиправних дій.


Аби більше людей було проінформованими щодо різновидів шахрайських схем, поліцейські розмістили постери та листівки з відповідною інформацією.


Шановні громадяни, поліція закликає вас до пильності, не дайте себе ошукати та завжди пам’ятайте:

- отримати правдиву інформацію можна лише з офіційних джерел. Зверніть увагу, що офіційні сторінки державних органів, благодійних організацій, банківських структур у месенджерах та соціальних мережах мають бути верифікованими (містити позначку );

- не переходьте за сумнівними посиланнями, адже за ними може ховатися фішинговий ресурс. Ніколи не вводьте конфіденційні дані, зокрема дані банківських карток, на підозрілих сайтах;

- надайте перевагу післяоплаті послуг;

- не повідомляйте нікому дані банківської карти, особливо СVV-код, термін дії карти, одноразові паролі з SMS, дані авторизації в онлайн-банкінгу.


Якщо ви або ваші родичі чи знайомі стали жертвою шахраїв, не зволікайте та негайно звертайтесь до найближчого відділення поліції або телефонуйте на спецлінію 102.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project