Прокуратура вимагає через суд повернути державі землю лісового фонду вартістю 670 тис грн


Окружна прокуратура міста Миколаєва звернулась до Центрального районного суду м. Миколаєва з позовом в інтересах держави в особі Миколаївської облдержадміністрації до фізичної особи про усунення перешкод у користуванні та розпорядженні земельною ділянкою лісогосподарського призначення площею 10 соток вартістю 670 тис грн шляхом скасування державної реєстрації права власності на земельну ділянку та зобов’язання повернути її у власність держави.

Прокурором встановлено, що реєстрація права приватної власності на земельну ділянку відбулась на підставі підробленого рішення Миколаївської міської ради.

Також, спірна ділянка належить до земель державного лісового фонду, які взагалі не можуть передаватись у приватну власність.

Внаслідок підроблення рішення міської ради та реєстрації на його підставі права приватної власності на землю з державної власності вибула ділянка урочища «Варварівське» Андріївського лісництва.

Наразі судом відкрито провадження у справі, її розгляд триває.

Крім того, за фактом використання підробленого рішення Миколаївської міської ради при оформленні права власності на земельну ділянку розпочато кримінальне провадження (ч.4 ст.358 КК України), досудове розслідування у якому триває.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project