У миколаївській “Могилянці” відкрили фотовиставку “Незламний дух міста-героя”


У четвер, 27 липня, у Галереї мистецтв імені Серафими Сенкевич, яка знаходиться в стінах Чорноморського національного університету імені Петра Могили, відкрилася виставка світлин «Незламний дух міста-героя».

Експозиція присвячена життю університетської родини, незламним і нескореним жителям Миколаєва, функціонуванню міста та області в період щоденних обстрілів.

На фотографіях можна побачити руйнування, яких завдали російські ракети нашому місту, людей, які живуть у цих умовах та допомагають місту оговтатися.

“17 і 19 серпня минулого року у наш університет влучило дві ракети. Було завдано дуже великої шкоди: зруйновані стіни, дах, меблі, комунікації. Вже на другий день після атаки ми почали відбудовувати наш університет. Це свідчить про те, що наші люди - незламні. Саме тому сьогодні ми вирішили відкрити виставку, присвячену стійкості духу міста-героя”, - звернувся до присутніх ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко.

Авторами робіт, представлених на виставці, є сам очільник вишу, завідувачка і фахівчиня медіацентру університету - Анна Синякова та Анна Карауланова, фотохудожник Сергій Кононенко, кореспондент інтернет-видання "Преступности.НЕТ" Тарас Леонтян, фотограф Світлана Коваль.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич висловив захоплення темпами відновлення університету та запросив абітурієнтів до вступу в миколаївську “Могилянку”.

Після огляду фотографій гості заходу поклали квіти біля пам'ятної стіни випускникам університету, що загинули, захищаючи нашу державу.

Джерело: mkrada.gov.ua
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project