Внаслідок детонації боєприпасів загинуло двоє людей, ще одна особа постраждала


Щодня ми розповідаємо про небезпеку боєприпасів, про те, що переносити, транспортувати та розбирати їх категорично не можна, а також про те, що розмінування — це справа ЛИШЕ професіоналів. Але, на жаль, знову на Миколаївщині випадки підриву громадян на вибухонебезпечних предметах.

Вчора ввечері, 27 липня, на спецлінію 101 двічі надходили повідомлення про надзвичайні події, пов'язані із детонацією боєприпасів.

Перший випадок стався у м. Миколаєві. На території приватного домоволодіння стався вибух. По прибуттю на місце правоохоронців було виявлено тіло загиблого чоловіка, 1971 р.н., а поряд із ним уламки вибухонебезпечного предмета. Причини та обставини трагедії з'ясовують правоохоронці.

Пізніше рятувальникам повідомили про другий випадок. Тут на території Березнегуватської громади Баштанського району під час тюкування соломи стався вибух, за попередньою інформацією касетного боєприпасу. В результаті цього один чоловік 1975 р.н. загинув, ще один, також 1975 р.н., травмований. Постраждалого доправлено до медичного закладу.

Рятувальники Миколаївщини вкотре звертаються до громадян! Завжди пам'ятайте про потенційну мінну небезпеку, особливо в населених пунктах, які перебували під окупацією або поряд із лінією зіткнення. Ворог створив такі умови, що ми ще довго не зможемо почуватись в абсолютній безпеці. Від населення необхідна свідомість та відповідальність. А все інше — справа професіоналів.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project