Протягом доби вогнеборці ліквідували 18 пожеж


24 липня та в ніч на 25 підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області ліквідували 18 пожеж.

Так, тричі минулої доби виникали пожежі в житловому секторі. У смт Братське Братської територіальної громади Вознесенського району загорівся будинок. Пожежу ліквідували вогнеборці 10 державної пожежно-рятувальної частини на площі 20 кв. м.

Вдень у м. Первомайськ Первомайського району горів двоповерховий будинок. Вогнеборці 23 ДПРЧ загасили полум'я на площі 80 кв. м.

На території дачного кооперативу “Протон” Южноукраїнської територіальної громади Вознесенського району на присадибній ділянці зайнялося сміття. Існувала загроза розповсюдження вогню на господарчу споруду. Завдяки вжитим заходам вдалось приборкати пожежу на площі 20 кв. м та не допустити збільшення масштабів.

Також, вчора двічі горіли автомобілі: у м. Южноукраїнськ Южноукраїнської територіальної громади Вознесенського району спалахнув автомобіль Skoda Octvia Tour, а в смт Врадіївка Врадіївської ТГ Первомайського району - автомобіль ВАЗ 2107. В першому випадку пожежу ліквідували вогнеборці 25 ДПРЧ на площі 1 кв. м, в другому — пожежні 13 ДПРЧ на площі 1,5 кв. м.

Вранці 25 липня в Інгульському районі м. Миколаєва загорівся торговий павільйон. На місці працював черговий караул 4 ДПРЧ. Завдяки своєчасно вжитим заходам не допущено перекидання вогню на сусідні павільйони. Пожежу ліквідовано на площі 20 кв. м.

Також протягом доби вогнеборці 12 разів залучались до гасіння сухостоїв та пожнивних залишків. Загальна площа горінь в даних епізодах склала майже 10 га.

Загалом від ДСНС залучались 20 одиниць спецтехніки, близько 80 вогнеборців, у приборкуванні однієї з пожеж допомагала місцева пожежна охорона Первомайське, у підвозі води сприяли місцеві фермери.


Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project