«Ви надихаєте весь світ», – Олексій Резніков зустрівся з захисниками півдня України


У четвер, 20 липня, під час робочого візиту до Миколаєва міністр оборони України Олексій Резніков провів зустріч з військовослужбовцями Сил оборони півдня.

Разом із начальником Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом та його заступником Миколою Маріновим очільник Міноборони відвідав бійців Окремого центру Сил спеціальних операцій та оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса».

Олексій Резніков наголосив, що наші військові, демонструючи свою незламність, об?єднують світ навколо спільної мети – наблизити українську Перемогу.
«Дякую, що прийняли для себе рішення відстоювати країну. Ви надихаєте весь світ, який дивлячись на нашу боротьбу ще більше хоче нам допомагати. Разом рухаємось до Перемоги!», – завернувся він до бійців.

Зі свого боку Віталій Кім зазначив, що візит міністра підкреслює важливість ролі військових південного напрямку в обороні країни.
«Цей візит став можливістю продемонструвати наші досягнення та професіоналізм бійців. Спільними діями зможемо знищити ворога та забезпечити мирне майбутнє», – запевнив начальник ОВА.

Після спілкування з військовослужбовцями Міністр оборони України Олексій Резніков вручив їм відомчі відзнаки та цінні подарунки. Зокрема, за мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність українському народові та військовій присязі, незламність духу, зразкового виконання військового обов?язку та високий професіоналізм проявлений в умовах збройної агресії російської федерації проти України воїни нагороджені медалями «Золотий тризуб», «Захиснику України», «Воєнний хрест» та «Хрест доблесті».Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project