У Миколаївському офісі міжнародного співробітництва відбулася зустріч з представниками іноземних організацій


У рамках діяльності Регіонального офісу міжнародного співробітництва (РОМС) у Миколаївській області пройшла зустріч з представниками організацій, які працюють на території регіону.

Так, у середу, 19 липня, на зустрічі були присутні учасники Програми розвитку ООН в Україні, Міжнародної організації з міграції, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, Дитячого фонду ООН (UNICEF), Управління ООН з координації гуманітарних справ в Україні, Карітас України, Данської ради у справах біженців, REACH та «Людина в біді».

Регіональний офіс представляли заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Микола Марінов, директор департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської ОВА Олександр Корольов та керівник Миколаївського офісу UST - Ukraine Support Team Дмитро Тарасенко.

Під час зустрічі міжнародні партнери представили ініціативу «Довгострокові рішення». Вона передбачає надання підтримки представникам органів місцевого самоврядування у розробленні та впровадженні місцевих ініціатив із відновлення, зокрема в частині пошуку довгострокових рішень (місцевої реінтеграції або повернення) для внутрішньо переміщених осіб.

Вислухавши пропозиції Микола Марінов додав, що внаслідок війни багато українців опинилися у складних життєвих обставинах та були вимушені шукати прихисток в безпечніших місцях.

«Наша мета полягає в тому, щоб створити стабільні умови для забезпечення успішної інтеграції у нові громади та безпечного повернення людей додому. Підтримка, яку надають партнери, допоможе нам побудувати стійку платформу для реалізації ініціативи», – пояснив заступник начальника ОВА.

Також сторони обговорили співпрацю у напрямках відновлення житлової інфраструктури, відкриття центрів надання адміністративних послуг в області та молодіжного центру у Миколаєві.

Дмитро Тарасенко запевнив, що надалі буде визначено пріоритетні сфери діяльності та напрацьовано відповідні рекомендації.
«Для досягнення наших цілей ми плануємо використовувати доступні ресурси та міжнародний експертний досвід. Спільні зусилля допоможуть нам здобути позитивні результати та створити краще майбутнє для населення регіону», – сказав він.

Зазначимо, що окремо було розглянуто питання фінансової підтримки та організації робочого простору Регіонального офісу міжнародного співробітництва (РОМС).

Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project