У Миколаєві запрацювала модульна точка видачі очищеної води


У Миколаєві відкрили нову точку видачі очищеної води. Вона працює у найвіддаленішому районі – Корабельному. Це відчутно покращить для місцевих мешканців доступ до якісної води.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Нову точку відкрив Ротарі клуб. Його учасники придбали системи зворотного осмосу, інше необхідне обладнання та встановили все це у стандартному 20-футовому контейнері. У разі потреби весь пункт видачі води можна легко перевозити на інше місце.

Перший віцемер Віталій Луков подякував Ротарі клубу за такий подарунок та відзначив, що сьогодні міська влада працює над відновленням постачання питної води централізованим способом.

«Зі звільненням Херсону ми рухались до нормального водопостачання. На жаль, терористичний акт на Каховській ГЕС віддалив нас від цієї мети. Наразі місто працює над альтернативними варіантами», - сказав Віталій Луков.

Поки основним джерело води є системи зворотного осмосу, встановлені міською владою за участі наших міжнародних партнерів. На даний момент існує близько 130 комунальних точок видачі води, які працюють у всіх районів. Кожен миколаївець може безкоштовно скористатися послугою.

Періодично потрібно здійснювати їх технічне обслуговування – перевіряти роботу обладнання, заміняти фільтри, реагенти, інші розхідні матеріали. І на це потрібен час, протягом якого видача води призупиняється.

Віталій Луков зазначив: подарунок від Ротарі клубу збільшить можливості існуючої мережі пунктів безкоштовної видачі очищеної води.

«Сьогодні складно переоцінити створення нових місць видачі води. Ми підтримуємо подібні ініціативи від будь-кого», - сказав Віталій Луков.Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project