Ошукали мешканку Миколаєва на 64 тисячі гривень - поліцейські встановлюють особи шахраїв


9 липня до відділення поліції № 1 Миколаївського районного управління звернулась мешканка Миколаєва з заявою про те, що невідомі особи заволоділи її коштами.

На мобільний телефон 32-річної потерпілої зателефонував незнайомець, який представився працівником банку, та повідомив, що грошові кошти, які знаходяться на банківському рахунку жінки, потрібно убезпечити від несанкціонованого втручання. Для цього їй потрібно назвати співрозмовнику особисті дані карти. Після виконаних вказівок псевдобанкіра, жінка втратила всі свої заощадження.

Шановні громадяни, пам’ятайте, ким би не представився телефонний співбесідник, не повідомляйте ніколи особисті дані та дані своєї банківської карти, особливо, CVV код, термін дії карти, одноразові паролі з повідомлень, дані для авторизації в онлайн-банкінгу. Не поспішайте проводити будь-які операції за вказівками співрозмовників, обов’язково перевіряйте достовірність інформації, яку вам надають невідомі, зателефонуйте на «гарячу лінію» банку або зверніться особисто до фахівця банківської установи.

Якщо відносно вас скоєно злочин, необхідно зібрати інформацію, що підтверджує факти вчинення щодо вас шахрайських дій та негайно звернутись до найближчого територіального відділення поліції або зателефонувати на спецлінію 102.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project