У Миколаєві з нагоди Дня Конституції України поклали квіти до пам’ятників Шевченка і Чорновола


Сьогодні, 28 червня, в Україні відзначається 27-ма річниця прийняття основного та найголовнішого державного документа – Конституції України.

У Миколаєві цю подію відзначили покладанням квітів до пам’ятників Тараса Шевченка та В’ячеслава Чорновола. У заході взяли участь заступник Миколаївського міського голови Анатолій Петров, начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров та начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОВА Олена Буберенко.

Конституція України – найкраща у світі. Це не просто важливий документ. Якщо ми його будемо виконувати, якщо ми будемо жити за Конституцією, то все в нас буде добре. Спілкуючись із багатьма людьми за кордоном, я зрозумів, що вони не так знають, не так вивчають конституції своїх країн, як ми. Символічно, що саме в День Конституції ми покладаємо квіти до пам’ятників тих особистостей, які є основою нашої країни. Вітаю усіх зі святом! Сподіваюсь, ми і надалі будемо вивчати і шанувати Конституцію України, - сказав Юрій Любаров перед покладанням квітів.

Зазначимо, що Конституція України – це основний закон нашої держави, який був ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. У цьому документі закладені основні права, свободи і обов'язки людини і громадянина, систему та принципи організації державної влади, територіальну організацію держави, органи місцевого самоврядування.


Джерело: mkrada.gov.ua
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project