У Миколаєві відбулись урочистості з нагоди 27-річниці Конституції України


У середу, 28 червня, у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї «Старофлотські казарми» відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Конституції України.

У заході взяли участь начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, заступник начальника Миколаївської ОВА Юрій Гранатуров, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик.

Представники місцевої влади звернулися до присутніх з вітальним словом, наголосивши на тому, що Конституція є нашим національним надбанням. Вона відображає нашу багату історію, тягатливість і європейську зорієнтованість українського конституціоналізму.

«Хочу привітати всіх з цією визначною датою. Особисто для мене, Конституція – це устав, правила, яких ми повинні дотримуватись та обов’язки, які ми маємо виконувати. Дотримуйтеся та керуйтеся цими принципами як в своїй роботі, так і особистому житті. Зі святом! Разом до перемоги!», - зазначив у своїй вітальній промові начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Також, у рамках заходу відбулася церемонія нагородження військовослужбовців, рятувальників, медиків, залізничників, комунальників та волонтерів почесними відзнаками начальника Миколаївської обласної військової адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» II та III ступеня, почесними грамотами Миколаївської ОВА, Миколаївської обласної ради та Миколаївського міського голови, грамотами Верховної Ради України, почесною відзнакою Миколаївського міського голови «За заслуги перед містом Миколаїв» та подяками обласної ради й начальника Миколаївської ОВА.

На сьогоднішній день дієвість Конституційного обов‘язку щодо захисту своєї держави українці показують на практиці вже майже десять років, боронячи Україну від російської агресії. Ми успішно протистоїмо агресору, який зневажає юридичні норми, міжнародне право та за підтримки закордонних партнерів наближаємо нашу Перемогу, услід за якою обов‘язково відбудеться притягнення до відповідальності держави-терориста.


Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project