23 червня співробітники ДСНС провели для дітей Миколаївського приватного ліцею “Гіпаніс” інформаційний захід з мінної безпеки


23 червня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели для дітей Миколаївського приватного ліцею “Гіпаніс” інформаційний захід з мінної безпеки.

За допомогою яскравих листівок та відеороликів, які розробили ДСНС України спільно з Unicef, «Пригоди без шкоди: правила безпечних канікул» корисний матеріал засвоюються легко та запам'ятається надовго.

У форматі відкритого діалогу з дітьми повторили правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, обговори їх різновиди, місця знаходження, небезпеку яку ті становлять. Хлопчики та дівчата із цікавістю слухали інформацію про роботу піротехніків, які щоденно працюють над виявленням та знищенням ВНП.

А руханка “Не підходь, не чіпай, телефонуй 101” ще раз нагадала, як важливо не лиши вивчати правила поведінки, а й неухильно дотримуватись їх у житті!

На згадку про зустріч рятувальники поділились із вихованцями “Гіпанісу” цікавою та яскравою новинкою він ЮНІСЕФ - “Спільно до безпеки. Літні пригоди без шкоди“.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project