Миколаївські слідчі закінчили досудові розслідування відносно двох підозрюваних за підтримку збройної агресії рф проти України

  • Повідомити про помилку
  • 0

Нині за свої протиправні дії 48-річній жінці загрожує до трьох років ув’язнення, а 55-річному чоловікові до п’яти.

Викрили незаконну діяльність двох фігурантів слідчі Миколаївського районного управління спільно з співробітниками Управління стратегічних розслідувань та оперативниками УСБУ.

Правоохоронці встановили, що мешканка Миколаєва в одному з месенджерів вела особисте листування із декількома своїми знайомими, де виправдувала, визнавала правомірною, заперечувала збройну агресію рф проти України, тимчасової окупації частини території України, тим самим пропагувала дії країни-окупанта у зв’язку із повномасштабним вторгненням в Україну.

За вказаним фактом проводилося розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 436-2 Кримінального кодексу України «Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників».

55-річний миколаївець із березня минулого року, використовуючи соціальну мережу, поширював на власному акаунті зображення та відеозаписи, які містять виправдовування, визнання правомірною агресію РФ проти України. За цим фактом поліція проводила розслідування кримінального проваджження за ч. 2 ст. 436-2 КК України.

Нині слідчі Миколаївського райуправління поліції закінчили розслідування кримінальних проваджень та направили їх до окружної прокуратури м. Миколаєва, яка скерувала обвинувальні акти до суду для розгляду по суті та прийняття рішення згідно з нормами чинного законодавства.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області