Брав участь у бойових діях проти ЗСУ на окупованих територіях –повідомлено про підозру мешканцю Луганщини

  • Дата публікації:31-10-2022, 16:18

За процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури повідомлено про підозру мешканцю Луганської області у державній зраді та у колабораційній діяльності (ч.2 ст. 111, ч.7 ст. 111-1 КК).

За даними слідства, громадянин України вирішив прийняти участь у бойових діях на боці країни-агресора та 20 серпня 2022 року прибув до «військового комісаріату» м. Луганськ. У період з 25 серпня по 10 вересня поточного року зрадник, з метою отримання навичок для виконання бойових завдань у складі збройних формуваннях держави-агресора, пройшов військові навчання поблизу м. Алчевськ Луганської області. Після навчання він був зарахований до «137-го гвардійського парашютно-десантного Кубанського козачого ордену полку Червоної Зірки», який входить до складу 106-ї повітряно-десантної дивізії зс рф на посаду стрільця.

Упродовж наступного місяця підозрюваний приймав участь у бойових діях проти Збройних Сил України на тимчасово окупованих збройними силами рф територіях Харківської, Луганської, Херсонської та Миколаївської областей.

6 жовтня 2022 року неподалік с. Тернові Поди Миколаївської області його взято у полон.

Наразі він утримується у Миколаївському слідчому ізоляторі.

Злочини за інкримінованими статтями Кримінального кодексу України відносяться до категорії особливо тяжких, санкції яких передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років або довічним позбавленням волі, з конфіскацію майна.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project