Російські війська продовжують тероризувати Миколаїв та населенні пункти області – поліція документує наслідки нічних обстрілів

  • Повідомити про помилку
  • 0
Сьогодні вночі окупаційні війська завдали чергових ударів по різних районах обласного центру. Наразі відомо про пошкодження житлових будинків, адмінприміщення, закладах цивільної інфраструктури. Детальна інформація про руйнації та постраждалих уточнюється.На місцях подій працюють поліцейські та спеціалісти профільних служб. Правоохоронці проводять огляд місць подій та збирають доказові матеріали збройного злочину.Також сьогодні вночі під вогнем російських загарбників перебували околиці сіл Воскресенської, Інгульської та Широківської громад.Упродовж доби 21 вересня підрозділи поліції Миколаївщини опрацювали 470 повідомлень від громадян. Переважна більшість із них стосувались воєнних злочинів.

Правоохоронці продовжують забезпечувати правопорядок у місті та області, тримати криміногенну ситуацію під контролем та нести службу на блокпостах спільно з військовими та теробороною.

Шановні громадяни, будемо вдячні за активне сприяння у виявленні осіб, які можуть бути причетними до здійснення діяльності в інтересах країни — агресора. У разі отримання будь-якої корисної інформації, інформуйте територіальні підрозділи поліції у зручний для вас спосіб або ж телефонуйте на спецлінію 102.

Нагадуємо, окрім спецлінії 102 ви можете звернутися до поліції за додатковим телефоном: (095) 278 31 74 та залишити повідомлення у месенджері Telegram https://t.me/Mykolaiv102.Відділ комунікації поліції Миколаївської області