Миколаївські слідчі повідомили про підозру місцевому мешканцю за незаконне присвоєння земельної ділянки вартістю 760 тисяч гривень

  • Повідомити про помилку
  • 0

За вчинення шахрайства в особливо великих розмірах та підроблення документів чоловікові загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Під час досудового розслідування слідчі слідчого управління за оперативного супроводження співробітників відділу захисту інтересів суспільства і держави ГУНП в Миколаївській області встановили, що у 2020 році місцевий мешканець використовуючи завідомо підроблені документи, шахрайським шляхом зареєстрував за собою право власності на земельну ділянку розташовану в Миколаєві. Тобто, чоловік заволодів земельною ділянкою територіальної громади м. Миколаєва в особі Миколаївської міської ради, чим спричинив матеріальні збитки громаді на суму близько 760 000 грн.

Надалі, аби приховати факт заволодіння земельною ділянкою фігурант здійснив її продаж.

Слідчі за погодженням з обласною прокуратурою Миколаївської області повідомили чоловікові про підозру за ч. 4 ст. 190 «Шахрайство» та 4 ст. 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» Кримінального кодексу України.

Триває слідство.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області