Обрано запобіжний захід підозрюваному у вимаганні, який майже рік переховувався від слідства та суду

  • Повідомити про помилку
  • 0

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Світланою Скрипченко обрано міру запобіжного заходу 33-річному Олексію К., підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.189 КК України (вимагання).

Останній підозрюється у тому, що у липні-серпні 2021 року, він разом із своїм батьком, вимагали, погрожуючі вбивством, у місцевого мешканця 800 доларів США.

За даним фактом було розпочато кримінальне провадження.

У вересні минулого року, Олексій К. кілька разів не з’являвся у судове засідання з розгляду клопотання про обрання йому, в рамках зазначеного провадження, міри запобіжного заходу, без поважних причин. Щодо нього постановлялась ухвала про привід, яка не була виконана, через неможливість встановити місцезнаходження останнього. За такого, Олексія К. було оголошено в міжнародний розшук.

Днями його було затримано у м.Києві та доставлено до Центрального районного суду м.Миколаєва для обрання міри запобіжного заходу.

Перед початком та у ході засідання, Олексій К. поскаржився на погане самопочуття, проте медики бригади «швидкої», що двічі виїжджали на виклик не виявили причин для його госпіталізації.

Підозрюваний та його захисник просили обрати запобіжний захід не пов'язаний з тримання під вартою, зокрема цілодобовий домашній арешт з носінням електронного засобу контролю.

Водночас судом, з урахуванням особи підозрюваного, встановлено, що будь-який інший запобіжний захід, окрім тримання під вартою не забезпечить його належної процесуальної поведінки.

За такого, слідчий суддя Світлана Скрипченко ухвалила, обрати щодо останнього запобіжний захід у виді тримання під вартою без права внесення застави.
Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва