Іспанська організація Help to Ukraine передала Миколаївщині прилад для дистанційної медичної діагностики ВПО та автомобіль

  • Повідомити про помилку
  • 0

Так, у п’ятницю, 26 серпня, заступники начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Олександр Трайтлі та Юрій Гранатуров зустрілися з представниками організації та обговорили нагальні питання нашої області.

Завдяки іспанській організації «Help to Ukraine» Миколаївська область отримала прилад для дистанційної телемедицини, через який іспанські лікарі зможуть консультувати людей в місцях компактного проживання ВПО.

Окрім цього, іспанська громадська організація «Help to Ukraine» за підтримки Уряду Іспанії та Посольства Іспанії в Україні надає у використання воєнного часу автомобіль марки Land Rover на 7 пасажирських місць.

Даний автомобіль може бути використаний для евакуації цивільного населення з територій області, в яких є загроза для життя;
транспортування харчів, медикаментів та іншої гуманітарної допомоги на території Миколаївської області; транспортування цивільних громадян, які були вимушені евакуюватися з власних домівок.

Миколаївська обласна військова адміністрація висловлює подяку організації за надану допомогу нашому регіону. Сподіваємось на подальшу активну співпрацю.

Разом до перемоги!