25 червня на території Миколаївської області зареєстровано 3 пожежі, внаслідок ворожих обстрілів - 1.

  • Повідомити про помилку
  • 0

Так, через влучення боєприпасів та їх уламків загорілась господарча будівля на території приватного домоволодіння у с. Шевченкове Шевченківської сільської громади Миколаївського району. Вогнеборці 16 державної пожежно-рятувальної частини 2 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Миколаївській області винесли з палаючої будівлі 6 балонів з гасом та 3 каністри, не допустивши їх вибуху. Також гасіння здійснювали вогнеборці місцевої пожежної команди. Спільними зусиллями вогонь загасили на площі 50 кв. м.

Через коротке замикання електропроводки загорівся автомобіль RENAULT Laguna на вул. Океанівській м. Миколаєва. Вогнеборці 5 ДПРЧ 2 ДПРЗ загасили пожежу на площі 2 кв. м.

Необережне поводження з вогнем призвело до займання сухої трави, сміття та чагарників на відкритій території Костянтинівської територіальної громади Миколаївського району на площі 3, 5 га.

Піротехніки ДСНС здійснили протягом доби виїзди за 4 адресами та вилучили 48 вибухонебезпечних предметів. Загалом з початку російської агресії 3370 разів залучались до робіт та вилучили 2806 боєприпасів.