Поліція фіксує наслідки масованих ракетних ударів та артобстрілів по Миколаєву і населених пунктах області

  • Сообщить о ошибке
  • 0

Минулої доби ворожим атакам піддались Миколаїв та села Галицинове й Котляреве. Внаслідок ударів пошкоджені вісім приватних будинків, вісім автомобілів, приміщення навчального закладу, майно приватних підприємств та інші об'єкти цивільної інфраструктури. Інформація щодо постраждалих уточнюється.

Поліція фіксує кожен факт воєнних злочинів, вчинених російським агресором. Триває розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за ст. 438 КК України «Порушення законів та звичаїв війни».

Щодоби оператори служби 102 приймають сигнали, що надходять від громадян. Упродовж 22 червня їх надійшло 495. Всі вони опрацьовані.

Поліцейські у цілодобовому режимі забезпечують правопорядок у регіоні, надають допомогу місцевим мешканцям та несуть службу на блокпостах спільно з військовими та теробороною.

Шановні громадяни, якщо ви потребуєте допомоги або стали свідком злочину, негайно звертайтеся до поліції. Ми працюємо в режимі 24/7 та готові будь-якої миті вас захистити. Нагадуємо, також окрім спецлінії 102 ви можете звернутися до поліції за додатковим телефоном: (095) 278 31 74 та залишити повідомлення у месенджері Telegram https://t.me/Mykolaiv102.
Відділ комунікації поліції Миколаївської області