Найскладніша ситуація з пожежами, які виникають внаслідок ворожих обстрілів склалась у Миколаївському районі нашої області.

  • Сообщить о ошибке
  • 0

Найскладніша ситуація з пожежами, які виникають внаслідок ворожих обстрілів склалась у Миколаївському районі нашої області. Щодоби вогнеборці 16 державної пожежно-рятувальної частини 2 ДПРЗ гасять займання у квартирах, приватних житлових будинках, господарчих спорудах, гаражах... на територіях сіл, розташованих найближче до Херсонської області.

Сьогодні ліквідовано 2 пожежі у с. Котляреве Шевченківської сільської ради. Зранку, найбільше ударів окупанти завдали саме по Миколаївському району де сталися дві пожежі внаслідок потрапляння боєприпасів та їх уламків. Горів приватний магазин, палала новобудова на загальній площі 190 кв. м, а також три господарчі споруди й дах житлового будинку на площі 45 кв. м.

Завжди важко реагувати на виклики де території підпадають під обстріли, але черговий караул підрозділу бореться з вогнем, рятуючи життя людей та майно громадян від нищівного вогню.