Мужчину который поджёг "Епицентр" в Первомайске, суд отправил на лечение в психиатрическую больницу

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Дмитром Тішком обрано запобіжний захід 38-річному мешканцю м.Первомайськ, підозрюваному у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, п.1 ч.2 ст.115, ч.2 ст.194 КК України.

Нагадаємо, відповідно до матеріалів справи, 02.02.2021 року, близько 12.30 год, підозрюваний прибув до ТК «Епіцентр», що розташований у м. Первомайськ. Перебуваючи у відділі лакофарбових матеріалів, він взяв з полиці пляшку легкозаймистого розчинника, облив ним коробки з цим засобом, після чого підпалив пляшку та кинув її на полицю, через що виникла пожежа.

Внаслідок дій підозрюваного, вогнем було знищено близько 4 000 км.м площі приміщення торгівельного комплексу та товар, який там знаходився.

На виході з магазину, відповідно матеріалів клопотання, останній наніс сокирою тілесні ушкодження трьом співробітникам служби охорони комплексу, які намагались його затримати.

Прокурор оголосив клопотання про обрання щодо останнього запобіжного заходу у виді поміщення підозрюваного до медичного закладу з надання психіатричної допомоги з посиленим наглядом.

В обґрунтування, окрім іншого, зазначав, що у відповідності до висновку КП «Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги» Дніпропетровської облради, підозрюваний страждає на психічне захворювання. Щодо нього рекомендовано застосування примусового заходу медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги з суровим наглядом.

Сторони, окрім підозрюваного, не заперечували проти задоволення клопотання. Останній, натомість, повідомив, що не страждає на будь-який психічний розлад. Підпал магазину він здійснив «з метою помсти особам, які створили в Первомайському районі організовану злочинну групу, яка має відношення до мережі супермаркетів «Епіцентр». Останні, за його словами, «причетні до масових вбивств людей, з метою торгівлі органами».

Також він повідомив, що йому «відомо розташування місць масових поховань жертв цих осіб».

Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя Дмитро Тішко ухвалив обрати щодо підозрюваного запобіжний захід у виді поміщення до медичного закладу з надання психіатричної допомоги в умовах, що унеможливлять його небезпечну поведінку.