В Николаеве нацгвардейцы поймали малолетних наркодилеров

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Нацгвардійці військової частини 3039 протягом тижня виконували завдання у складі піших та автомобільних патрулів з охорони громадського порядку в 4-ох районах міста Миколаєва.

Військовими нарядами частини було передано працівникам Національної поліції 70 осіб за адміністративні правопорушення та 7 осіб за підозрою у вчиненні злочинів:
- одна особа за статтею 185 (Крадіжка);
- одна особа за статтею 190 (Шахрайство);
- одна особа за статтею 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами);
- дві особи за статтею 125 (Умисне легке тілесне ушкодження);
- одна особа за статтею 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту);
- одна особа за статтею 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів);

Вилучено наркотичних речовин приблизно - 101 гр.

Так, 25 квітня під час патрулювання міста Миколаєва, військовий наряд гвардійців звернув увагу на молодика, який виглядав знервовано та різко змінив напрямок руху побачивши гвардійців.

Дана особа виявилася неповнолітньою, тому на місце затримання було викликано батька підозрюваного. В присутності свідків під час поверхневого огляду у хлопця було виявлено 15 згортків з білою речовиною ймовірного наркотичного походження. Вага вилучених речовин склала близько 75 грам.

На місце викликали слідчо-оперативну групу, юнака передано працівникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.