Николаевским медикам в случае возникновения трудностей с проездом на работу предложили жаловаться в облгосадминистрацию

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Ігор Кузьмін запропонував медикам у разі виникнення труднощів з доїздом до роботи, звернутися до керівництва лікарень, управління охорони здоров'я, або особисто до нього, написавши на електронну адресу.

Медики, незважаючи на карантинні обмеження, мають без перешкод та вчасно доїжджати до місця роботи. Саме це питання зараз є одним з найактуальніших для обласної та міської влади.

Медичні працівники - це ті люди, на яких ліг найбільший тягар боротьби з коронавірусом, і ми повинні всіляко їм допомагати. Проте зараз маємо політичні закиди про бездіяльність влади. Тож хочу розповісти про реальний стан речей:

- Для вчасного підвозу працівників критичної інфраструктури, в тому числі й медиків, на місця роботи в Миколаєві додатково запустили на маршрути 5 тролейбусів.

- Пацієнтам, яким необхідний гемодіаліз в амбулаторних умовах, видали спеціальні перепустки, які діятимуть в громадському транспорті на період карантинних обмежень.

- Медичний персонал та пацієнтів спеціальним транспортом підвозять до центру нефрології та гемодіалізу. Завдяки цьому жодна людина не перервала лікування.

Окрім того, в понеділок відбулася нарада за участі керівництва управління охорони здоров'я та головних лікарів обласних медичних закладів.

Керівництву лікарень надали доручення разом з профспілками забезпечити підвіз працівників до місць роботи.

У разі виникнення труднощів медики можуть звернутися до керівництва лікарень, управління охорони здоров'я, або особисто до мене, написавши на електронну адресу i.kuzmin@mk.gov.ua.

Друзі, розумію, що зараз всі переживають певні труднощі, але ми повинні дотримуватись карантинних вимог. Ситуація контрольована, проте можуть виникати певні непорозуміння, які намагатимемось оперативно вирішувати.

Дякую лікарям за самовіддану роботу - заявив Ігор Кузьмін.