Чиновнику Держагентства рибного господарства, який пропонував неправомірну вигоду співробітнику управління СБУ в області, повідомлено про підозру

  • Сообщить о ошибке
  • 0
У вівторок, 6 квітня, під процесуальним керівництвом Миколаївської обласної прокуратури, за оперативного супроводу співробітників Головного управління внутрішньої безпеки управління СБУ в області та з урахуванням зібраних у кримінальному провадженні доказів, слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, повідомлено про підозру начальнику Чорноморського басейнового управління Державного агентства рибного господарства у вчиненні ним кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція службовій особі, яка займає відповідальне становище, надати їй неправомірну вигоду за невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує таку вигоду та в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища).

За даними слідства, посадовець, у червні минулого року, запропонував співробітнику управління Служби безпеки України в області на систематичній основі надавати йому неправомірну вигоду – частину від загальної суми грошових коштів, отриманих від користувачів водних біоресурсів в акваторії Чорного моря в межах Миколаївської області за не виявлення та не розкриття кримінальних корупційних правопорушень, вчинених співробітниками Чорноморського рибоохоронного патруля під час одержання ними неправомірної вигоди від осіб, які займаються незаконним рибним промислом.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному міри запобіжного заходу.

Розслідування триває.