В Николаеве открылась выставка мастеров национально-культурных обществ «Красота во имя мира»

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Сьогодні, 3 березня, у виставковій залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв відбулося урочисте відкриття виставки майстрів національно-культурних товариств «Краса в ім’я миру», яка присвячена Міжнародному жіночому дню 8 березня.

Учасниками стали:

- Миколаївське обласне єврейське національно-культурне товариство;

- Миколаївський національно-культурний центр «Мір’ям»;

- ГО «Полонія Тельпіс Фідео»;

- ГО «Болгарське товариство ім. Івана Вазова»;

- ГО «Об’єднаний Конгрес азербайджанців у Миколаївській області»;

- ГО «ІБЕРІЯ»;

- ГО МЦНМ «Відергебурт»;

- ГО «Нова Еллада»;

- ГО «Русич Миколаїв»;

- ГО «Ромалі Бахт».

На виставці були представлені вироби, які створені власноруч членами товариств, а саме: картини, вишивка, малюнки, національні костюми, ляльки тощо.

Заступник голови облдержадміністрації Юрій Гранатуров також завітав на її відкриття. Він зазначив, що на Миколаївщині понад 130 національностей і висловив свої сподівання на те, що в нашій області ніколи не буде міжнаціональної ворожнечі.

«Ми завжди відрізнялися толерантністю один до одного і поважали культуру, спадщину і гідність кожної нації. Сьогоднішня виставка є цьому підтвердженням», - Юрій Гранатуров.

Також заступник голови облдержадміністрації привітав всіх жінок з наступаючим святом і побажав тепла та любові в серцях, розквіту, мирного неба над головою та здоров’я.

Всі охочі можуть відвідати виставку з 03.03.2021 по 10.03.2021 р. і знайти щось для себе.

Зазначимо, виставку організовано Миколаївським обласним єврейським національно-культурним товариством разом з Асамблеєю національностей України та міською радою національних товариств і реалізовано за підтримки управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації.