Ректора Николаевской "могилянки" Леонида Клименко, суд признал виновным в коррупционных действиях

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Сергієм Медюком, розглянуто протоколи, об’єднані в одне провадження, про вчинення адміністративних правопорушень пов’язаних з корупцією з правовою кваліфікацією за ч.1, 2 ст.172-7 КУпАП, складені щодо ректора одного з миколаївських університетів.
Ректора Николаевской "могилянки" Леонида Клименко, суд признал виновным в коррупционных действиях

Нагадаємо, відповідно до складених матеріалів, ректор не повідомив вчасно про наявність в нього реального конфлікту інтересів, зокрема він є очільником установи, де працюють його дружина, її рідний брат і донька ректора (ч.1 ст.172-7 КУпАП); та вчиняв дії в умовах реального конфлікту інтересів, зокрема погоджував розпорядчі документи, у тому числі щодо преміювання, стосовно зазначених осіб (ч.2 ст.172-7 КУпАП).

Ректор свою провину у ході розгляду не визнавав, проти протоколів заперечував.

На підставі досліджених доказів, суд дійшов висновку про наявність у ректора реального конфлікту інтересів, про який він не повідомив у встановлений законодавством термін своє безпосереднє керівництво (ч.1 ст.172-7 КУпАП) та про вчинення ним дій і прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів (ч.2 ст.172-7 КУпАП).

За результатами розгляду, суд постановив визнати ректора, винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1, 2 ст.172-7 КУпАП за епізодами, що стосуються його доньки та рідного брата дружини і наклав на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Провадження за епізодами, що стосуються його дружини - закрити у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи строків накладення адміністративного стягнення.