Результати несення служби Миколаївськими гвардійцями за тиждень

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Результати несення служби Миколаївськими гвардійцями за тиждень
Протягом тижня військовослужбовці військової частини 3039 виконували завдання у складі піших та автомобільних патрулів з охорони громадського порядку в 4-ох районах міста Миколаєва.

Військовослужбовцями частини було виявлено та передано працівникам Національної поліції 41 особу за скоєння адміністративних правопорушень та 3 особи за підозрою у вчиненні злочинів:

- одну особу за статтею 185 ККУ (Крадіжка);
- одну особу за статтею 125 ККУ (Умисне легке тілесне ушкодження);
- одну особу за статтею 309 ККУ (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Повернуто майна на суму – 2300 грн.
Вилучено наркотичних речовин – 5 гр.

Так, 20 лютого під час патрулювання в Центральному районі міста Миколаєва, військовий наряд гвардійців звернув увагу на чоловіка, який виглядав знервовано та різко змінив напрям руху, щойно побачив військовий наряд. Під час поверхневого огляду у громадянина виявлено згорток з 5 грамами речовини, ймовірно наркотичної.

На місце була викликана слідчо-оперативна група, чоловіка передано працівникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.