В Николаеве суд отправил в СИЗО участника АТО который скрывался 13 лет от следствия за убийство бизнесмена

  • Сообщить о ошибке
  • 0
В Николаеве суд отправил в СИЗО участника АТО который скрывался 13 лет от следствия за убийство бизнесмена
Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Світланою Скрипченко обрано міру запобіжного заходу 49-річному мешканцю м. Дніпра, підозрюваному у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст 15, п.п. 5, 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115; п.п. 6, 11, 12, 13, ч. 2 ст. 115; ч. 1 ст. 263 КК України.

Відповідно до матеріалів клопотання, 02.11.2007 року, підозрюваний разом з двома іншими особами, знаходячись у м.Первомайську, підклали саморобний вибуховий пристрій до автомобіля «Range Rover», який належав громадянину Л., намагаючись шляхом підриву скоїти його умисне вбивство, проте з незалежних від них обставин не змогли досягти своєї мети.

07.11.2007 року у м.Первомайську, Миколаївської області, підозрюваний із зазначеними особами, використовуючи пістолет-кулемет ППШ-41, спричинили громадянину Л. тілесні ушкодження у виді вогнепального поранення, внаслідок якого останній помер на місці події.

З 2007 року злочинець конспірувався, ховався від органів слідства та суду під чужим прізвищем, використовуючи документи іншої людини.

Одразу після вбивства перетнув кордон з РФ, а, повернувшись у 2013 році, відправився воювати на схід у складі української військово-політичної громадської організації.

В обґрунтування клопотання прокурор зазначив можливість підозрюваного переховуватись від слідства та суду, впливати на свідків, перешкоджати провадженню іншим чином.

Підозрюваний від дачі пояснень відмовився.

Захисник зазначала, що підозра необґрунтована та просила відмовити у задоволенні клопотання.

Заслухавши думки сторін та дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя Світлана Скрипченко ухвалила обрати щодо підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою до 15.01.2021 року без права внесення застави.