За присвоение более пяти миллионов гривен на строительстве казарм в Николаеве, будут судить директора фирмы-подрядчика

  • Сообщить о ошибке
  • 0
За присвоение более пяти миллионов гривен на строительстве казарм в Николаеве, будут судить директора фирмы-подрядчика
Прокурори Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції в Одеській області завершили досудове розслідування кримінального провадження за підозрою керівника одного із комерційних підприємств у заволодінні бюджетних коштів у розмірі 5,5 млн гривень (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Вказані грошові кошти, виділені Південним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням, були призначені для будівництва 3-х казарм поліпшеного планування в м. Миколаєві.

Під час досудового розслідування встановлено, що у 2018 році директор підприємства до офіційних документів – актів приймання виконаних робіт вніс недостовірні відомості про завищення обсягів підрядних робіт, які фактично підприємство не виконувало. Внаслідок чого заволодів бюджетними грошовими коштами в розмірі 5,5 млн грн, якими розпорядився на власний розсуд.

16 листопада 2020 року досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, стороні захисту надано доступ до матеріалів досудового розслідування.

Після завершення ознайомлення сторони захисту із матеріалами кримінального провадження обвинувальний акт буде направлено до суду.