Полиция открыла уголовное дело против предприятия Юрия Кормышкина "Экотранс", которое "травило" жителей двух районов Николаева

  • Сообщить о ошибке
  • 0
22 жовтня, у рамках проведення досудового розслідування, розпочатого за численними скаргами мешканців Заводського району Миколаєва до поліції та інших служб на викиди у повітря і шум у нічний час з боку місцевого маслозаводу, на території підприємства проводяться слідчі дії.

Кримінальне провадження розпочате за ч. 1 ст. 241 ККУ «Забруднення атмосферного повітря».

Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи, зловживаючи своїм службовим становищем, порушують вимоги дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарним джерелами, що призводить до забруднення, шкідливого для життя, здоров’я людей або для довкілля.

Тому слідчі Сслідчого управління ГУНП в Миколаївській області із залученням спеціалістів Державної екологічної інспекції, Головного управління Держпродспоживслужби та управління Держпраці в Миколаївській області зараз проводять слідчі заходи з метою здійснення замірів та перевірки виконання всіх умов дозволу.

До заходу правоохоронців до території заводу із метою підтримки супроводжували співробітники роти поліції особливого призначення на випадок неправомірних дій, забезпечуючи можливість розпочати слідчі дії. Територію підприємства спецпризначенці не відвідували.

Наразі слідчі дії тривають.