В Николаеве заместитель директора зерноторговой компании напал на женщину-следователя во время оглашения постановления на обыск

  • Сообщить о ошибке
  • 0
В Николаеве заместитель директора зерноторговой компании напал на женщину-следователя во время оглашения постановления на обыск
Сьогодні, 11 квітня, співробітники Інгульського відділу поліції в рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч. 4 ст. 296 КК України, прибули з обшуком до заступника директора зерноторговельної компанії "Прометей" Вильгельм Мирзоян, який у березні року на робочому місці стріляв із травматичної зброї у свого водія.

Під час зачитування ухвали суду на проведення обшуку домовласник напав на слідчу, штовхнув її та намагався зачинити двері, притиснувши їй руку, чим спричинив перелам пальця.

Поліцейська для надання медичної допомоги була доставлена до лікарні. Зловмиснику, який є фігурантом хуліганства із застосуванням зброї, тепер інкримінується й умисне заподіяння тілесних ушкоджень співробітнику правоохоронного органу та загрожує до п’яти років ув’язнення.

Відомості про подію внесені до ЄРДР за ознаками ч. 2 ст. 345 КК України «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу».

Санкція зазначеної статті передбачає до п'яти років позбавлення волі.

Поліцейській надана необхідна медична допомога.