Народный депутат доказал, что губернатор Николаевщины врал на своих выступлениях (Документ)

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Народный депутат доказал, что губернатор Николаевщины врал на своих выступлениях (Документ)
В недавнем прошлом, жители Николаевской области слышали и читали выступления губернатора Николаевской области Алексея Савченко по поводу главы Новоодесской райгосадминистрации Евгения Вербина.

Алексей Савченко заявил, что Вербин взяточник и, что всех взяточников Савченко уволит!

В свою очередь Евгений Вербин заявил, что ради стабильности в районе он сам уйдёт с должности.

Вербин заявил, что если наставник Савченко сможет лучше работать, то пусть Бог помогает!
Народный депутат доказал, что губернатор Николаевщины врал на своих выступлениях (Документ)

Вербин написал заявление об увольнении по собственному желанию и Президент Украины его подписал.

Так же на днях Алексей Савченко у себя на странице в социальных сетях заявил, что был пойман представитель игрового бизнеса на попытке подкупить полицейского, так же Савченко заявил, что игорный бизнес в Николаеве он закроет.

Однако жители Николаева в соцсетях заявили, что это популизм! Ведь на каждом шагу работают игровые залы!

Эксперты допускают, что Алексею Савченко просто "вливают в уши" нужную информацию.

Поскольку Савченко не знаком с местными "бомондом" и не знает кто есть кто в Николаевской области, то некоторые личности пользуясь этим и строя из себя борцов за всенародное счастье, утверждая, что они имеют поддержку почти всех избирателей области, рассказывают губернатору, как лучше поступить и кто виновник всех бед во вселенной.

Но вернёмся мы к заявлению Савченко о Вербине.
Народный депутат доказал, что губернатор Николаевщины врал на своих выступлениях (Документ)
Народный депутат Украины Андрей Вадатурский на своей странице в соцсетях заявил, что это просто "обезглавливание" районов.

Такими районами легче управлять и никакой ответственности.

Андрей Вадатурский предоставил документ в котором написано, что против Вербина ни какое до судебное расследование не велось и на взятке его не ловили

Мы без изменений предоставляем нашим читателям полный текст народного депутата:

«Обезголовлені» райдержадміністрації. Конкурси, в які я не вірю.

Чергова спроба визначити переможців в конкурсах на заміщення посад голів адміністрацій районів на Миколаївщині не дала результатів. Мова йде про Новоодеську та Баштанську РДА – територія округу №130, по якому я обирався в парламент.

В Новій Одесі голову адміністрації швидко зняли на початку лютого під прапором «боротьби із корупцією». Хоча у прокуратури питань до Вербіна не знайшлося. Кримінальну справу у відношенні нього не відкрили, тому що підстав, як і доказів просто не має.

В Баштанці нового очільника «шукають» вже рівно рік.

Ще одна райдержадміністрація на моєму окрузі – Снігурівська, де переможця визначили ще в листопаді 2016-го, але досі чомусь не призначили.

Виникають питання: хто наступний і хто за такі кадрові рішення буде відповідати? І хто дійсно захоче працювати? Це таким чином ми відбудовуємо вертикаль державної влади на місцях?

Адже всім відомо, що умови безвладдя – це найбільш зручні умови для криміналітету та відбудови цієї вертикалі за бандитськими принципами людьми зі зброєю...

Між іншим, багато хто сьогодні запитує мене: чи варто подаватись на конкурс? Та чому я не «проштовхую» своїх людей?

Моя проста відповідь:
- В такі конкурси я не вірю, це ухилення від відповідальності за кожне призначення. Все одно відбирали і відбирають тільки тих, за кого «порішали», просто з конкурсами це документально зробити стало важче, тому такі і результати.

- Це конфлікт інтересів: суспільство вибирає нардепів, в тому числі мажоритарників, щоб вони контролювали виконавчу владу. У нас же традиційно чомусь склалося, що призначались голови обласних адміністрацій – представники виконавчої влади в регіонах, які повинні були займатись виборами: погоджувати кандидатів в нардепи, допомагати «своїм». В такому разі про який контроль ми говоримо? Я розумію так: є вертикаль виконавчої влади, за яку проголосували з одного боку суспільство – на виборах президента, з іншого боку нардепи – при обранні Кабміну. Тепер це їх обов'язок призначити собі гідних представників на місцях.

І взагалі, думаю, що час визнати, що призначення голів РДА – це радянське минуле, коли вся влада була в руках виконавчої гілки. Країна сьогодні тримає курс на децентралізацію – передачу не тільки проблем на місця, але і повноважень для їх вирішення. То навіщо принижуватись, проситись, як кажуть – «проштовхувати» якихось «своїх» людей в вертикаль влади, яка у нас досить слабка і скоро іі повноваження будуть замінені виконкомом? Людьми, яких ми самі вибираємо!

Вважаю, що тільки через пошук місцевих лідерів ми зможемо крок за кроком відбудувати нову державу!

Народный депутат доказал, что губернатор Николаевщины врал на своих выступлениях (Документ)