• 0
У Миколаєві правоохоронці встановлюють обставини ДТП, у якій загинув велосипедист
3 березня близько 18:50 на пр. Центральному в районі Пушкінського кільця 57-річний водій маршрутного автобуса Mercedes Benz здійснив наїзд на велосипедиста, який рухався у попутному напрямку.
  • 0
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав російський агент, який шпигував на полігонах ЗСУ під виглядом інструктора
Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав ще один агент фсб, який діяв на Миколаївщині.
  • 0
Заява Комітету з питань розвідки при Президентові України
Через два роки після розв’язання Росією повномасштабної загарбницької війни Україна постала перед об’єктивною загрозою існування як держави, як нації, як спільноти вільних та рівноправних людей.
  • 0
СБУ викрила колаборанта, який розгорнув польову кухню для «кадирівців» під час боїв за Миколаїв
Контррозвідка Служби безпеки викрила ще одного колаборанта, який співпрацював з російськими військами у період окупації частини Миколаївської області.
  • 0
СБУ затримала російського інформатора, який шпигував за кораблями ЗСУ поблизу Миколаївського морпорту
Кіберфахівці Служби безпеки викрили на Миколаївщині ще одного інформатора спецслужб рф, який збирав розвіддані про Сили оборони поблизу акваторії Чорного моря.
  • 0
СБУ повідомила про підозру спецпризначенцю гру, який під прикриттям «добровольця» захоплював Кінбурнську косу у 2022 році
Служба безпеки встановила особу ще одного окупанта, який вчиняв воєнні злочини у період захоплення частини Миколаївщини.
  • 0
Прийнято рішення про виведення наших підрозділів з Авдіївки
Виходячи з оперативної обстановки, яка склалася довкола Авдіївки, з метою уникнення оточення та збереження життя і здоров’я військовослужбовців, прийняв рішення про виведення наших підрозділів з міста й переходу до оборони на більш вигідних рубежах.
  • 0
СБУ затримала зрадника, який хотів передати спецслужбам рф та Ірану новітні розробки України у сфері військового кораблебудування
Служба безпеки запобігла передачі російській та іранській розвідкам новітніх технологій України у сфері військового кораблебудування.