За програмою єВідновлення жителям Миколаївщини вже виплачено компенсацію за пошкоджене майно на загальну суму понад 316 млн грн


З початку дії програми єВідновлення на Миколаївщині отримано 6824 заяви щодо компенсації за пошкоджене майно.

Комісія з надання компенсації вже затвердила надання компенсації на суму більше ніж 416,989 млн грн для 4017 заявників.

3724 власникам житла вже виплачено перший платіж компенсації на загальну суму більше ніж 312,681 млн грн та 36 власників отримали другий платіж на суму більше ніж 3,875 млн грн (ремонт категорії Б, максимальна сума компенсації по якому становить 500 тис. грн). Завдяки виплатам громадяни матимуть змогу відремонтувати своє житло, яке було пошкоджене внаслідок російських обстрілів.

Крім того, за постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2023 № 600 «Про затвердження Порядку надання компенсації за знищені об‘єкти нерухомого майна» загальна кількість заяв на купівлю майна в компенсацію за знищене майно становить 1140.

Після розгляду комісією заявок, за позитивним рішенням 592 власники отримали компенсацію у вигляді сертифікатів на покупку житла на загальну суму понад 763,17 млн грн, додатково вісім громадян отримали грошову компенсацію для будівництва житла замість зруйнованого на суму більше ніж 11,270 млн грн.

Робота в цьому напрямку продовжується.

Нагадаємо, що подати інформаційне повідомлення про пошкоджене або зруйноване майно можна на порталі чи в застосунку Дія, а також через ЦНАП або нотаріуса. Більше про єВідновлення можна дізнатися на сайті програми https://erecovery.diia.gov.ua/

Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project