Громади Миколаївщини отримали понад 1500 ноутбуків від UNICEF


Від Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (UNICEF) 23 громадам Миколаївської області передано 1513 ноутбуків для забезпечення освітнього процесу.

Так, у вівторок, 2 квітня, у передачі девайсів представникам громад взяли участь начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, його заступники Микола Марінов та Олександр Трайтлі, очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик та голова Представництва UNICEF в Україні Мунір Мамедзаде.

Також під зустрічі представники громад поспілкувалися з співробітниками Дитячого фонду ООН та розповіли їм про проблеми доступу до якісної освіти.

Далі присутні оглянули укриття, відремонтоване за сприяння UNICEF у минулому році.

Окремо сторони обговорили поточний стан гуманітарних справ у регіоні, зокрема реагування на надзвичайні ситуації, освіти, захисту прав дітей, водопостачання, санітарії та гігієни, а також соціального захисту.

Мунір Мамедзаде підкреслив, що UNICEF прагне й надалі всебічно допомагати регіону у відновленні.

«Ми розуміємо, що війна серйозно вплинула на людей, тому хочемо продовжувати робити все можливе, щоб допомогти їм повернутися до нормального життя», – сказав він.

На що начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім зазначив, що пріоритетними напрямками є створення робочих місць та розвиток малого бізнесу у постраждалих від війни громадах, що тим самим забезпечить розвиток економіки.

Також він акцентував на важливості організації очного навчання та активностей для школярів.

«Освіта – це майбутнє наших дітей, тому ми повинні зробити все можливе, щоб дати їм можливість здобувати знання, навіть у таких складних умовах. Очне навчання – це не лише про уроки, а й про те, щоб діти могли жити нормальним життям, спілкуватися з однолітками та бути у безпеці», – додав очільник області.

Варто відзначити, що у Миколаївській області Дитячий фонд ООН уже відремонтував шість сховищ та передав 835 ноутбуків педпрацівникам, понад 5340 ноутбуків й 630 планшетів здобувачам освіти.


Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project